| passenger a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor! Azi de dimineata m-am trezit si m-am dus la birou. Am stat ca de obicei la calculator si cand sa ma ridic de pe scaun a inceput sa ma doara rau mana dreapta,de nici nu puteam s-o misc straight face La inceput ma durea tot muschiul mainii (nu osul),dar acum ma doare numai cotul. Mor de durere! crying Chestia e ca nu ma doare non-stop asa rau. Am o durere "surda" non-stop,iar cand misc mana ma doare rau! Am incercat sa pun mana pe cot,ar m-a durut prea rau ca sa-l ating sad Nu stiu de unde provine! N-am facut nimic, am dormit intr-o pozitie normala si cand am stat la calculator n-am facut nimic cu mana... Cotul nu este umflat!
Ce as putea sa am? Ce sa fac? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai un junghi. Sau nervii poate au fost presati. daca persista durerea timp de 3 zile, du-te la medic URGENT!

2 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Si eu am patit, incearca solutia aia Anticarcel parca

| gagicarul22 a răspuns:

Pune gheata happy