| Carolina1972 a întrebat:

TPU,am momente in care imi bate inima foarte tare, efetiv simt eu in piept chestia asta. De la ce poate fi? Vreau sa mentionez ca nu fumez, nu beau si nu consum alte stupefiante...care e cauza atunci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa suferi de anxietate, palpitații daca nu tratezi vei da in atacuri de panică. doar tu ști cel mai bine de ce îți bate inima așa poate ai tahicardie daca e de la emoții e anxietate

9 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Ai palpitații: https://doc.ro/......e-trateaza

Dacă te îngrijorează mult du-te la un medic de familie sau la un cardiolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tahicardie. În situații limită, de stres, e normală...altfel nu.

| mgtow a răspuns:

Tahicardie, emotii sau anxietate - genetica

| sierra1 a răspuns:

Anxietate genetică?

- du-te dom' le la medic fă-ți ekg/rmn până mai ai la ce

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se numesc palpitații.
https://www.csid.ro/......t-12800932

| Panamax a răspuns:

"nu fumez, nu beau si nu consum alte stupefiante"
Poate din cauza asta.

| Carolina1972 explică (pentru Panamax):

Te-a cam ocolit inteligenta cand te-ai nascut

| GouDidodino a răspuns:

Esti îndrăgostită

| Carolina1972 explică (pentru GouDidodino):

Am fost...