| Eminem2012 a întrebat:

TPU am nevoie URGENT de raspunsuri! Cat costa sa iti faci analizele pentru inima? Mentionez ca sunt minora si vreau sa stiu daca pot sa le fac fara instintarea lor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

In primul rand fara mamica sau taticu nu poti face nimic.In al doilea rand nu ai nimic la inima daca ai dureri stari de anxietate etc toate se datoreaza perioadei organele se dezvolta etc.Parintii vor sti daca este nevoie sa mergi la spital oricum le poti spune si tu.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Costa destul de mult si nu cred ca le poti face fara acordul parimmtilor.