| MaTrezescDimineata a întrebat:

Transpir mereu in zona inghinala. Fac dus si dupa 10min problema se repeta. Am niste pete de culoare inchisa in ambele parti (ciuperca cred, mi-a aparut dupa ce am fost la un strand). Cum pot sa scap de aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Te duci la dermatolog. Este absolut imposibil sa ghicim noi ce ai tu, si nu exista un tratament general valabil.