| fugi5555 a întrebat:

Trebuie sa ma duc la medicul de familie sa obțin rețeta de nootropice sa învăț? Ex : modafinil

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce nu faci o cura de Lecitina si cate o cana de ceai din frunze Gingko Bilboa, saptamanal?
Are efect bun si nu necesita nici reteta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și crezi că modafinilul o să învețe în locul tău? Că știința intră în cap cu tolcerul sau cu pilula?

| Donsavas a răspuns:

Modafinilul nu face altceva decât să te țină mai mult treaz. Ajuta in concentrare pentru cei cu probleme serioase de concentrare, cum sunt narcolepticii. Un creier neodihnit si prost hrănit nu reține informația prea bine.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Cu siguranta nu iti va prescrie fara sa suferi de vreun deficit de atentie sau alte nebunii de genul, tot online ul te va ajuta laughing
Inainte sa consumi ceva anume e musai sa studiezi problema foarte bine!

Gasesti pe https://nootropiceromania.com/ tot ce vrei sa stii despre nootropice. Si eu ca si tine am fost in aceasta situatie si mi-am procurat de acolo Mind Lab Pro fara nici o problema. A venit prin posta direct la poarta!

Un sfat important odata ce te apuci de nootropice va trebui sa contribui si tu cu activitati fizice, alimentatie sanatoasa si odihna pentru a avea rezultate maxime!