| Uncopilmaicuprobleme a întrebat:

Triunghiul de pe capacul lichidului de vape ce înseamnă. Inițial știam că dacă are triunghi este cu nicotina, daca nu are este fara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nume frumos ai. laughing
La ce triunghi te referi, mai exact?
Dacă are nicotină, este scrisă doza exactă pe etichetă.

| Uncopilmaicuprobleme explică (pentru anonim_4396):

N-are eticheta, numele a fost preluat de la un prieten laughing
Triunghiul de pe capac chiar în partea de sus

| anonim_4396 a răspuns (pentru Uncopilmaicuprobleme):

Nu știu ce inseamnă.
Nu știu ce lichide vapezi tu, dar vezi sa vapezi chestii cu "etichete" sa nu ți se întâmple ceva.
După o sa apară desteptii care habar nu au despre subiect sa-ti spuna ca e mai ok cu țigările normale.