| Darry a întrebat:

Uleiul de masline, ajuta la cresterea mai rapida a parului, sau la regenerarea lui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ajută la hrănirea lui.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

La regenerare!

| EUSIATIT a răspuns:

De ce nu intri pe [velform hair grow] si gasesti tratament naturist pr crestera parului. regenerare si calvitie, face reclama si la tv. cred ca e cel mai bun. sper si eu dorescsa l iau. acolo gasesti mai multe informatii