| Elly_Rauta_1989 a întrebat:

Ultima data mi-a venit ciclu pe 22-11-2018 si m-a tinut 2 zile in loc de 4 si de atunci si pana azi nu mi-a mai venit deloc, iar azi am vazut cate o picatura de sange pe hartia igienica iar pe tampon nu este deloc, sanii ma cam dor dar nu tare si am pofte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAre o dereglare, mergi la ginecolog

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai pofte, probabil vrei să știi dacă ești însărcinată. Aceste semne nu sunt clare, trebuie să îți faci un test de sarcină.

| Elly_Rauta_1989 explică (pentru sadrian46):

Mia iesit una clara si una neclara

| sadrian46 a răspuns (pentru Elly_Rauta_1989):

Mai fă una. Și mergi la un medic prieten.

| SkyPilot a răspuns:

Ar fi trebuit sa ne fi spus ce activitati neprotejate au avut loc si cand, si cand ar fi trebuit sa inceapa urmatoarea menstruatie. Si daca culoarea petelor e normala sau e diferita.
Incepi prin a face un test de sarcina ca sa te linistesti din acest punct de vedere.
Parerea mea este insa ca ai o problema jos si ar trebui sa ii faci cat mai repede o vizita ginecologului tau.

| Elly_Rauta_1989 explică (pentru SkyPilot):

In decembrie de pe data de 6 si pana pe 29 decembrie am avut contact neprotejat

| debarasator63 a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog.