| Username1 a întrebat:

Un coleg de sala mi-a spus despre un shake pe care il bea inainte de sala si ca il ajuta foarte mult (ii da energie, poate sa lucreze mai bine). Reteta e cam asa: un cub de drojdie, 2 linguri de miere si un pahar de lapte pus peste, amestecate la blender/mixer. As vrea sa stiu daca amestecul este sanatos si daca are efect. Daca stiti alte retete le puteti scrie aici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Ai grija cu drojdia, nu stiu cat de ok este pentru stomac combinatia de drojdie cu lapte

| seby005 a răspuns:

Am auzit si eu de asa ceva dar se mai baga si un ou crud odata la 3 zile, rau nu face dar mai bine incearca si asta http://www.redis.ro/aminoacizi/13-amino-r.html nu are efecte adverse si vr-o doua luni ar fi ok