| cdl42002 a întrebat:

Un lucru ciudat ..De ceva ani de fiecare dată când mă trezesc trebuie să îmi suflu nasul și îmi vine să strănut. Chestia asta durează vreo două ore după care nu mai am nimic. Asta se întâmplă de fiecare dată când dorm si după mă trezesc. A mai pățit cineva ceva de genul sau știe cineva care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu patesc la fel. Mie mi s-a zis ca de la var, dar nu mai am de mult var pe pereti.

| Vioreldb a răspuns:

Eu.E alergie.Nu te ingrijora, face bine la muschii inimii si ti se curata caile respiratorii.