| Winners10 a întrebat:

Un sampon ceva mai buna pentru matreata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu fac reclamă mascată, nu am nimic cu ei.
Șampon de la Avon.
Asta folosesc eu. Pe bune.
=====
Glumă.
De când îl folosesc, am rămas fără păr.
=====

| Winners10 explică (pentru sadrian46):

Si ce ar trebui sa inteleg de aici?

| sadrian46 a răspuns (pentru Winners10):

Asta, că cu șamponul de la Avon am scăpat de mătreață.
Gluma a fost în plus.
Căderea părului, chelia nu are legătură cu șamponul folosit.
Chelia este transformarea dialectică și ireversibilă a capului în fund, întâi ca formă și apoi ca conținut.

| gabicoo a răspuns (pentru Winners10):

A rămas chel și nu mai are nevoie de șampon.
Părul deștept fuge de capul prost!

| gabicoo a răspuns:

Clear.
Eu folosesc din ăla cu extract de mentă și lemon.
Mai există și Soyoss. Am folosit Soyoss ani de zile era bun dar după ce au schimbat formula e degeaba nu mai are nici un efect.

| Donsavas a răspuns:

Șampon cu seleniu. Este costisitor, dar merita!

| sunmetal11 a răspuns:

Gelul ivadermaseb de la ivatherm, il gasesti si in farmacii