| imihaistoian a întrebat:

Un site cu diete sau despre diete sau cu slabit sau despre slabit sau cu un nutritionist unde gasesc ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| andrada_3947 a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......ascut.html

si eu azi am aflat de el; D
si am de gand sa tin si eu asa o dieta :D
Mulllt Noroc;**

| carmen2011 a răspuns:

Http://www.deltahospital.ro/nutritie_diabet_prezentare au sectie de nutritie, organizeaza seminarii pe tema Chirurgiei obezitatii si a Bolilor Metabolice.