| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Unde găsesc o clinica de Testare Anti Covid deschisa sâmbăta în Constanța sau în Capitala României, București? De preferat Test Rapid nu mai vechi de 24 ore? FUNDAAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru suntserios):

Ce preț are cel nu mai vechi de 72 ore?

| suntserios a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Am inteles ca un search pe google nu poti da... dar atat de greu e sa deschizi link ul ala?

| Zuzu1991 a răspuns:

"o clinica de Testare Anti Covid"
CE e aia?!?
NU am auzit de testare "ANTI" covid... everrrrrrrrrrrrrrrrrrr