| Cksihja a întrebat:

Unde-i mai bine să fac o operație: la privat sau la stat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu plateai cnas si aveai optiunea sa platesti asigurare privata merita asa.

| Violleta2022 a răspuns:

Unde-ti permiti financiar!

| Sofer a răspuns:

La stat dacă plătești cnas.

| aneliram a răspuns:

Probabil, la privat acordă mai multă atenție pacienților si de cand cu coronavirus.ul ar fi o alegere mai bună, însă medici buni sau mai puțini buni pot sa fie si la stat si la privat.

| whatisthis19 a răspuns:

La privat zic si eu numai daca ai posibilitati