| JustME00001 a întrebat:

Unde pot face un set de consultatii (cardiologie, nerologie etc) in Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice policlinică face așa ceva, ia-ți trimitere că nu strică (la buzunar)

| Scorillo a răspuns:

Daca te referi la "consultatii" - la orice spital/policlinica din reteaua de stat sau particulara cu sau fara bani, cu sau fara trimitere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Consultații medicale. Procedezi așa. Ceri bilet de trimitere de la medicul de familie care te va îndruma mai departe. Dacă dorești cu plată, scrii pe Google consultații la ce dorești în București.