| forlucky a întrebat:

Unde pot gasi ulei de canabis

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ulei de canabis probabil nicaieri, ulei si seminte de canepa, in schimb, cum a zis si dordecalator, gasesti la magazinele naturiste (bio/eco) si eventual plafaruri... Ai doar grija pentru ca e ilegal sa plantezi fara autorizatii si motive intemeiate pentru care plantezi semintele.

| untu a răspuns:

,,Ulei de canepa''!

| Kiki20098 a răspuns:

La plafar

| Sabina_Andra_1995 a răspuns:

La farmacii, ori la magazine naturiste, plafar...

| Sabina_Andra_1995 a răspuns:

Poti gasi la farmacii, magazine naturiste, plafare...