| Ivr a întrebat:

Unde pot să mă adresez cu întrebarea, vreau să știu unde poți dona organe în Md, vă rog ajutați-mă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebi pe un site din Romania pentru a dona in Moldova? Cauta pe Google din Moldova.

| Ivr explică (pentru darrio2007):

Problema e că nu găsesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Ivr):

Inseamna că, legal, nu exista in Moldova.

| Andreeush a răspuns:

Organele cui vrei să le donezi?

| Ivr explică (pentru Andreeush):

Vreau ca să fac un bine să salvez multe veti

| Andreeush a răspuns (pentru Ivr):

Cu organele cui?

| Ivr explică (pentru Andreeush):

Ale mele

| Andreeush a răspuns (pentru Ivr):

Tu nu ești normal.

| Ivr explică (pentru Andreeush):

Dc spui asta

| Ivr explică (pentru Andreeush):

Dc spui asta tu nu știi ce e În sufletul meu acum

| Andreeush a răspuns (pentru Ivr):

Și asta înseamnă că dacă te-ai despărțit de o fată trebuie să îți donezi organele fiindcă nu mai vrei să trăiești?
Nu fi jalnic, viața merge înainte. Dacă nu a fost să fie asta e, trebuie să accepți asta și să mergi mai departe.