| Ramo137 a întrebat:

Unde se fac mamografii în București? Sector 2 daca e posibil. Am sunat la 2 spitale si nu fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă mai întâi o ecografie.

| Nirvanaaa a răspuns (pentru mihai69):

Dacă varsta e peste 40 de ani trebuie direct mamografie.

| Nirvanaaa a răspuns:

La stat nu cred ca sunt șanse acum, eventual la privat.

| Ramo137 explică:

Imi trebuie pentru o matusa, nu munceste si am gasit doar cu 600 lei, din pacate nu are cum sa plateasca, vreun spital de stat stiti?