| cristina_9458 a întrebat:

Unei prietene ii se umfla venele de sange si ii se macina oasele, si ii se umfla mana cat un butoi. Imi puteti spune daca este vreo boala, tumoare sau altceva. Vreau seriozitate maxima

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Primul pas pe care trebuie sa-l faca e sa-si dea bijuteriile jos(inele ) pentru ca si eu ieri mi-am pus mana in ghips tot din cauza aceasta in afara de faza cu oasele la mine era cu tendoanele si muschii :* sper ca te-am ajutat muta sanatate pritenei tale :*