| SSaiyan a întrebat:

Uneori cand fac sport mi se infunda o ureche, e foarte enervant.Din ce cauza se intampla asta si cum pot sa evit?

Am 18 ani, 1.76, 58kg, fac sport 4-5 zile pe stapamana, mananc bine, ma hidratez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Ai un dop de cerumen ce trebuie scos. mergi la un medic orl. iti face o spalatura si gata. nu te speria dureaza 2 3 minute

| OmObisnuit a răspuns:

Curata-te in urechi, doame

| andy62 a răspuns:

Du-te la doctorul de familie si intreaba-l pe dansul