| MZc a întrebat:

Uneori când vin de la munca am o stare de ameteala, slabiciune, greata și bufeuri de caldura. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai tensiunea mare, probleme cu tensiunea, hipertensiune mai exact, sau sa fie din cauza unor efecte secundare ale unor pastile pentru inima, tensiune, Viagra chiar, ele măresc vasele de sânge, și o alta posibila cauza ar fi un dezechilibru hormonal cauzat de o problema de tiroida. Nu se exclude nici sa fi anemic, sa ai deficit de fier în organism, de vitamine și minerale.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

O sate obișnuiești eu cand ajung acasă sunt leșinat direct in pat ma bag numai fac niciun duș dimineața fac u duș de 20 minute sau chiar mai mult si ma trăzesc apoi boom sunt fresh mai am o oră și acasă

| darrio2007 a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Si cand ai scris erai obosit.

| InYourPants a răspuns:

Oboseala foame