| tea24 a întrebat:

Unguentul poco e bun si pentru acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Se pare ca acest unguent are mai multe efecte, dar scopul original al acestui unguent este totusi pentru tratarea hemozoizilor.
Citeste mai mult despre asta aici:
http://www.romanialibera.ro/......55421.html

| untu a răspuns:

Incearca CLEARASIL! Este cel mai bun pentru cosuri si acnee!

| ileana88 a răspuns:

Buna! inceraca Retin-A care costa 14 ron, dar este ffff bun