| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Iti poti decolora parul (de pe corp) cu oxidant crema de 6%?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aurasauras a răspuns:

Depinde in ce zona este parul pe care il decolorezi si de pigment.S-ar putea sa aiba o mare surpriza pe o piele mai inchisa se vede....de vis.Nu incerca daca ai pielea mai inchisa la culoare.

| IloveME a răspuns:

Da!

| Andreeaa198 a răspuns:

Da merge...dar dc ai vrea sa faci asta?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Andreeaa198):

Intrebam pentru prietena mea.e disperata laughing