| Secret5 a întrebat:

Urgent, spuneti-mi creme sau pastile pentru tratarea candidozei si pretul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra in farmacie si iti vor da farmacistele si cu explicatiile de rigoare pentru fata si pentru baiat.
Atentie, tratamentul de candida trebuie facut concomitent de ambii partneri de sex pentru a se evita reinfectarea.
Este al naibii de pacatos si de cele mai multe ori necesita 2-3 repetii.

| mihaicelsfant a răspuns:

Cel mai bine du-te in farmacie si intreaba. daca vrei sfatu meu, un paracetamol te ajutalaughing
mai bine le intrebi pe dansele

| Miriamj a răspuns:

Fluconazol, Zenella med, canesten gyn, candidax med, sunt multe... Citește pe google despre ele! Sau mergi la un medic, o să îți recomande el cel mai bun tratament!