| titigreaca85 a întrebat:

Urgent sad

Sunt foarte racit tusesc intruna, eu am bronsita asmatiforma.

Nu ma pot opri din tuse help sad

Si am luat foarte multe medicamente: Sirop de tuse; Erdomed Augumentin. Am mers la doctor si mea facut o injecite cu hidrocortizon si degeaba sad

Va rog ajutati-ma sad Tusesc din secund in secund Help plz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Seyko a răspuns:

Ia augmentin 875 mg, una la 12 ore timp de 5 zile. O sa iti treaca 100%

| titigreaca85 explică (pentru Seyko):

Pot sa iau daca am 12 ani?

| Seyko a răspuns (pentru titigreaca85):

Da nu-i nici o problema