| maria344556 a întrebat:

URGENTT Hey TPU, de cateva zile ma doare uneori in partea stanga si burta ma inteapa mai mult in capul pieptului ma inteapa si opertia de apendicita flegmonoasa facut acum 1 luna uneori...CE AS PUTEA AVEA? VA ROGG RASPUNDETI

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Dereglari hormonale ( se manifesta diferit la diferite persoane ) plus stres...zic si eu! si daca te inteapa operatia clar trebuie sa te vada un medic

| maria344556 explică (pentru LadyDee89):

Chestia e ca am avut o infectie la vezica si nu am luat medicamentele prescrise de doamna doctor! Poate fii si de acolo?

| LadyDee89 a răspuns (pentru maria344556):

Nu iti va trece infectia fara tratament! stiu pe cineva tot asa cu infectie urinara si care nu ia tratament avizat de la medic, se "doftoriceste" acasa si nu e bine deloc!