| deliiia1234 a întrebat:

Urinal akut reactioneaza cu anticonceptionalele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mă tot MIR şi mă minunez ce PROSTIOARE puteţi debita/gândi! :(

NU există nici o legătură între cele două!
Vezi Prospectul de la Urinal Akut la linkul :
http://www.urinal.ro/produse/walmark-urinal-akut-inflamatii-urinare

Vezi detalii despre AC în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......ca-se-pot/

Toate cele bune!

| MentalHolocaust a răspuns:

Intreaba la farmacie

| deliiia1234 explică:

Vroiam un raspuns concret, pe prospect nu scrie, asa ca bursuc001 nu e nevoie sa faci pe desteptul, ok?