| Gabi_Smaranda_1976 a întrebat:

Urmariti canalul acesta de Youtub?
Cum vi se pare?
https://www.youtube.com/watch?v=sffmuRTIhR4

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună seara.Este un canal pe care îl recomand, deoarece se explică îndetaliat funcţionarea tehnologiilor digitale şi efectul lor asupra danturi.Pe de altă parte se explică şi se arată în detaliu lucrările stomatologice pentru a înţelege scopul noilor tehnologii stomatologice.
O seară bună!