| EU20122012 a întrebat:

Va dor oasele inainte de ploaie? o puteti prevede? cum se poate atenua durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Pe mine nu ma dor, dar am auzit pe alti zicand ca ii dor oasele, incheieturile inainte de ploaie. De atenuat am auzit ca nu se poate, din cate stiu eu. Cel mai bine ar fi sa consulti un medic.

Răspuns utilizator avertizat
| Jameson a răspuns (pentru EU20122012):

Si nu imi dai funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat