| nicoleta24 a întrebat:

Va rog ajutati-ma de trei zile am niste dureri foarte groaznice de burta. Simt ca si cum nu as fi mancat nimic si ma doare toata partea dreapta. Ce poate fi asta? Cum se poate trata? Va rog mult ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu fie ovarul sau apendicul.
Bea ceai de gălbenele sau mușețel.
Mergi la medic pentru mai multe detalii.
Sănătate.
Pa, pa.

| SeNyS a răspuns:

Mai, necesita niste consultatii de urgenta, daca te doare in dreapta mai mult poate sa fie apendicele, poate sa fie ficatul...sunnt numeroase probleme pe care noi nu le putem stii, cel mai bine e sa mergi la un consult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca zici ca te doare burta probabil iti vine ciclul daca te doare stomacul este posibil sa fi facut o mkica indigestie sau sa fi mancat ceva stricat.Alta posibilitate daca te doare in partea dreapta jos si pe picior in jos e foarte posibil sa ai apendicita dar cel mai bine e sa mergi la un medic specialist