| Lightbulldog a întrebat:

Va rog, ajutati-ma, zilele trecute am luat un antiperspirant Odaban de 30 ml, m-am dat cu el de vreo 4 ori si este ft bun dar cand am desfacut sa ma uit cat lichid era, era cam jumatate de flacon asa trebuie sau mi-am luat teapa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca e flacon cu pompare sau spray, atunci in recipient trebuie sa fie o parte goala, unde sa se formeze presiunea pentru evacuare.

| Lightbulldog explică (pentru Bula):

Mersi