| jon22 a întrebat:

Va rog frumos sa imi da-ti si mie o parere.Am fost la neurolog pentru ca aveam niste ameteli(pierdere de echilibru)Mi-a dat betaserc de 24 2\zi timp de sase luni.Cam in timp s-ar vedea primele rezultate pentru ca eu dupa 4 zile de tratament mai ametesc.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primele efecte vor aparea dupa 14-18 zile de administrare corecta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-a dat tratament pentru 6 luni tu vrei sa isi faca efectul abia dupa 4 zile? E prea devreme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Betaserc ul isi face efectul pe termen lung... minim 1-2 luni de tratament.

Ti as recomanda insa sa consulti si un orl ist.

| vocea a răspuns:

Dupa o luna de zile vor aparea efectele.

| dolceromania a răspuns:

Recomand sa schimbi doctorul, să-ți faci urgent un nou control, amețeală nu este buna, te poți trezi cu ceva grav.CONTROL IMEDIAT.