| emovladpop a întrebat:

Va rog repede! Pisica a facut 3 puiti mici,si astazi si-a mutat locul,dar a uitat un pisic mic de tot,si saracu` a inghetat,eu acuma l-am gasit crying
Ce pot face? L-am adus la caldura, dar sper ca nu a muritcrying Adica nu se miscacrying( Va rog spuneti-mi ce sa fac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnneSiAtat a răspuns:

Sărăcuţul... dacă nu se mişcă, cu părere de rău, a murit. şi pisica mea a făcut aşa cu primul pisoiaş, nu a ştiut să-l îngrijească, şi săracul a îngheţat. dacă este prima oară când fată, este normal să fie puţin neîndemânatică. nu este vina ei, este la început... acum nu mai poţi face nimic, şi chiar îmi pare rău!