| foreverme9500 a întrebat:

Va rog sa îmi recomandați un neurochirurg bun în județul Cluj. Este urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai medicul de familie poate sa i ti recomande un neurochirug bun, ei se cunosc intre ei si i si trimit pacienti.

| foreverme9500 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Problema este ca tatăl meu este internat acum.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru foreverme9500):

Si spitalul in care el este internat nu are medici buni? I ntreaba acolo ce doctor il vede si roaga l sa te recomande el unui chirurg bun ca numai ei pot face recomandari, el deja l a vazut pe tatal tau are fișa de internare medicul care l-a vazut si care se ocupă de el cu siguranta te va ajuta sa ajungi la cel mai bun, dai si tu o spaga medicului ca fara spaga nu rezolvi nimic in românia.

| foreverme9500 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Are medici buni spitalul dar degeaba. Nu te lasă nici măcar sa il vezi, la telefon nu îți răspunde nimeni când suni și stai cu orele în fata porților la spital sa intri 2 min sa îl vezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru foreverme9500):

Datorită din cauza covidului, nu te lasă medicii inauntru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan Florian