| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Nu ma pot abtine de la painea alba franzela, imi vine sa mananc o paine intreaga.
Am vrut sa tin o cura de slabire dar marti seara m-am lasat pentru ca am mancat foarte multa maine si inghetata.
Ce sa fac? Ajutati-ma! Vreau sa slabesc 4 kg foarte repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Cand iti cumperi painea, incearca sa iei una mai veche, mai tare. In general, nu te poti abtine de la paine pentru ca e proaspata si moale. Daca nu e nici asta problema, poti incerca sa inlocuiesti painea cu orez, cartofi etc. Si atunci cand mananci orez sau cartofi nu iti mai vine sa mananci paine.

| Doηηa a răspuns:

Paine*

| faramatania a răspuns:

Http://www.infoslabire.ro/slabire/1/hello-world.html
Încearcă,7 zile nici nu-i mult, când te gândeşti ca vei arăta bine.Trebuie să ai vointă, e spre binele tău, şi pentru aspectul tău.