| TeodoraRaluca a întrebat:

Va salut, care ati folosit medicamentul Visanne, cum v-ati simtit pe perioada tratamentului? Ceva reactii adverse? (sunt destul de multe in prospect)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Daa sunt multe pe prospect, de ce mai intrebi? Crezi ca aia-s tampiti? Prospectul e ste emis chiar de catre producator, asta inseamna ca utilizand produsul, poti face oricand una sau mai multe dintre cele enumerate acolo. Simplu!