| hiphop00000 a întrebat:

Vara asta as vrea sa-mi fac o operatie estetica la nas pentru ca am o alunita mai mare si as dori sa-mi spuneti cat costa o operatie de genul asta si daca-mi va ramane semnul sau se va duce? si cat timp trebuie sa stau in spitalchatterbox urasc spitaluu! help me please!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu trebuie sa stai in spital, cel mult cateva ore. Semnul va fi un pic mai mare decat alunita si se va sterge usor in timp (adica peste 5-6 ani se va vedea ceva mai putin, dar nu va disparea).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la o clinica privata si gata. e curat, frumos, oamenii se poarta superdragut. Te va costa ceva, dar de. sufera baba la frumusete!