| Erick1 a întrebat:

Vi se pare ca am port prea mult la picior pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si masor 1.91 inaltime. La picior port 47 (chiar si 48 la unii adidasi). Vi se pare ca port prea mult pentru varsta si inaltimea mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La inaltimea ce o ai mi se pare normal sa porti 47 la picior

| Radu284 a răspuns:

Eu am cam aceeasi inaltime si port 44, uneori 45. Nu stiu daca exista comceptul de a purta prea mult sau rpea putin, porti ce e confortabil. Nu ai de ales, nu?

| Carmen100 a răspuns:

Nu, e perfect normal happy

| mssch a răspuns:

Comparativ cu inaltimea nu as zice, eu de exemplu port 42 la 1.75

| IonutMiki1988 a răspuns:

Nu eu am 1.67 si port 47-48

| IonutMiki1988 a răspuns:

Nu eu am 1.67 si port 47-48

| TheCarrie a răspuns:

Buna, nu cred ca e ceva gresit la tine, fiecare se dezvolta in felul lui si fiecare metabolism e unicat. eu am un frate, de 13 ani si poarta marimea 40-41 la picior, deci. big grin