| AvalohAlyn a întrebat:

Vitaminele efervescente se iau inainte de masa sau dupa masa? Cum se iau? Pe prospect nu scrie asta ci doar ca se ia una pe zi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Cel mai bine să mănânci înainte că cică pe stomacul gol ar mânca din calciu, dar asta doar din auzite.