| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ati luat vitamine din comert/farmacii?
Ce marca?
V-au ajutat? Si-au facut efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eelena67 a răspuns:

Doppel herz A-Z ( capsule si comprimate efervescente ), supradyn, zdrovit multivitamine si minerale efervescente, Equilibra (magneziu si B6 ) si luna viitoare o sa incep full spectrum de la calivita. Farmacie e in mine. laughing
Sunt ok, dar daca vrei energie trebuie sa umbli la alimentatie si sa faci miscare. 10-25 minute de cardio nu se pot compara cu efectul vitaminelor, am mai multa energie dupa ce fac miscare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred si n-am dat niciodata bani pe prostii din astea

| alinadianaaa a răspuns:

Iti recomand sa iei VitaMax, le gasesti in farmacie si au complex variat de vitamine care te vor ajuta.

| fumulet a răspuns:

Cea mai buna vitamina este carnea de vitel big grin

| eelena67 a răspuns:

Eu am luat VitaMax şi am văzut rezultatele din prima zi. Plus că au şi lecitină. Recomand cu încredere.

| Beatrice50 a răspuns:

Eu am luat o data niste vitamine care conțineau calciu, magneziu si zinc.Dar nu mai stiu cum se numeau.