| Powell a întrebat:

Voi cate genuflexiuni puteti face (fara pauza)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nykoalexutzza a răspuns:

Aproape 450winking

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

100 de genuflexiunitongue,... dar tu?happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Pot face vreo 30.Nu conteaza cate faci, conteaza sa faci genoflexiuni des pentru conditia fizica.

| AvalohAlyn a răspuns:

Pauza exista mereu, dar ea in general este de 3 secunde

| Flav a răspuns:

Una. Ca una jumate nu se pune.

| coosmin24 a răspuns:

Intra 100 si 120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300, peste nu am incercat pentru ca depasesc norma si oricum mi se par suficiente. Asta cind nu le fac cu haltera in circawinking

| yopace a răspuns:

300, in zilele bune chiar dublu.

| Powell explică:

Eu fac 420 si credeam ca e record pana am auzit ca unii pot face 500 sau 600 happy