| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Voi ce credeti despre tigarile electronice?
mie mi se pare o mare pacaleala care e mai daunatoare decat cele normale

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cica tigarile electronice sunt mai daunatoare decat cele normalelaughing unde ai auzit asta, pe PROst TV, asa-i?
Tigarile electronice chiar sunt niste prostii chit ca sunt mai putin daunatoare decat tigarile normale.

| Adrianetc a răspuns:

Nimeni nu stie exact. cert e ca sunt putin mai "bio" fata de cele normale sau asa se spunea inainte. acum se pare ca pot fi canceroase.

| daassh a răspuns:

Nu, nu sunt mai periculoase decat celalalte.Pe o scara de la 1-10 sunt amandoua cam la acelasi nivel.

| Predescu_Elena_1988 a răspuns:

Depinde de ce tigari iti cumperi, daca iti cumperi niste procarii chinezesti... normal ca s mai daunatoare.
incearca Ovale originale neaparat, Gasesti aici: www.e-fumat.ro