| dorra091199 a întrebat:

Voi ce faceți când vreți să dormiți și nu puteți? Sau nu vi s-a întâmplat niciodată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ma joc pe telefon pana adorm.

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De obicei mă uit pe telefon și citesc diverse știri până când îmi vine somnul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Completează un rebus (dar, nu unul pentru începători). E un "somnifer" așa de bun, nici nu-ți imaginezi... : ))

| OldSoul a răspuns:

Ma chinuiesc sa adorm, sau stau treaz imi caut inspiratia si mai scriu ceva versuri.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Mi s-a întâmplat de multe ori.
Ori stau la pc, ori în pat și mă gândesc la tot felul de lucruri, ascult muzică. găsesc ceva atunci pe moment
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi iau telefonul și citesc diferite articole.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Și dacă dau peste un articol, care mă face să râd și îmi sare tot somnul? Ce să îți fac eu ție?hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai citesti acel articol pentru ca nu ai somn, deci nu are ce sa iti sara daca dai peste unul mai amuzant.nu?

| vaporwave a răspuns:

De obicei cand ma culc sunt moarta de somn, deci adorm instantaneu
Cand nu pot sa adorm, stau treaza, pe net, chestii, stii si tu. Asta pana nu mai rezist si aici intervine prima parte a raspunsului

| IonutCG90 a răspuns:

Mă gândesc la lucruri constructive și le pun pe foaie sau în practicăhappy