| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce mâncați de obicei dimineața?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Un iaurt grecesc + musli =daca esti la slabit recomand proteine, oua fierte de exemplu, este foarte importanta prima masa, in lipsa ei o sa avem pofta de dulciuri

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Oua, branza sau un sandwich.

| gabicoo a răspuns:

Micul dejun!
Pe la 13:30 iau prânzul. Iar seara la 20:40 cina!
laughing

| alina2k18 a răspuns:

Nu mananc imediat dupa trezire ever ci dupa 3 ore.
Iaurt sau oua fierte cu legume sau branza cu rosii.

| CdeMetal a răspuns:

Nu prea mananc dimineata sau dupa ce ma trezesc, dar la prima masa mananc de obicei cartofi prajiti cu branza rasa

| christine99 a răspuns:

Iaurt sau cereale cu lapte, cand sunt pe fuga imi iau biscuiti integrali. Unt intins pe paine cu dulceata sau miere e de asemenea foarte popular la noi.

| Unindividn0rmal a răspuns:

4 oua, lapte cu miere vreo 2 pahare. Mananc mult altfel pierd masa musculara.

| Anaandreea11 a răspuns:

Ovaz cu banana in care pun pudra proteica

| suzyloveinair a răspuns:

Cereale

| Nedelcu_Cristian_2001 a răspuns:

De obicei mananc cereale cu lapte sau omleta!