| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce schimbare ați simțit după ce ați făcut regulat puțină mișcare fizica, in timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Am simti o incredere de sine mult mai mare, o vizualizare ampla a tuturor lucrurilor pentru ca de obicei cand alerg ma gandesc la chestii la care nu m-am gandit niciodata.O fel de popare a muschilor. Sentimentul acela de sila sau plictiseala a disparut si multe alte lucruri pozitivie

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Putina miscare de la mai multa sau de la nimic la putina?