| cfrtobias a întrebat:

Voi ce vitamine luati? Denumire la vitamine care contine toate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fructe si legume proaspete, bio.

| mgtow a răspuns:

Vitamina C pentru imunitate. Ocazional - sau actimel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VitaMax,Calciu, Sargenol, Magneziu, Vitamina C, etc.
De astea am luat eu.
Dar le poti lua și din fructe /legume, ouă, lapte, carne. Și Vitamina D o iei de la soare

| cfrtobias explică (pentru anonim_4396):

Caut ceva de exista diferit cum am zis mai sus sa fie tot unul da poate mai bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu stiu care sunt cele mai bune vitamine.
Din câte am citit :https://curedeslabire.ro/......alife.html (dacă ești băiat)
E buna, dar cam scumpă. Mergi la medicul de familie sa iti prescrie ceva dacă ai lipsa de vitamine. Mie alea mi-au fost recomandate pentru mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru cfrtobias):

Poti lua și ceva Calciu

| cfrtobias explică (pentru anonim_4396):

Asta e pentru sportivi poate, da la pret daca imi ajunge 2 luni tot acolo as ajunge aproximativ