| AvalohAlyn a întrebat:

Voi cum ați reușit să mai slăbiți?
Și cât ați slăbit?
V-ați menținut?
Ați mai "trișat" din când în când puțin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci miscare. Multa miscare. Mai putina mancare. Mergi vreo 3-4 kilometri pe zi. Nu mai folosesti mijloacele de transport in comun pe distante scurte. Nu mananci seara pentru ca cat mananci seara se depune aproape tot. Deci miscare si mai putina mancare.