| sweetcat95 a întrebat:

Voi cum ati slabit? Care e cel mai scurt timp in care ati reusit sa slabiti si cum? Multumesc!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ioana12345 a răspuns:

Inlocuieste painea alba cu cea neagra. inlocuieste masa de seara cu o salata. bea multceai verde si multa apa.un pumn de migdale te fac sa uiti de foame. incearca si ceaiul alb. fa miscare.sunt pe youtube multe videoclupuri cu exercitii. sper ca te-am ajutat... funda?love struck

| ellena99 a răspuns:

Intr-o saptamana.Am renuntat la carne si la paste fainoase si la dulciuri. Sper cati-am fost de folos. Funda?

| deutza_2137 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa slabesti fa sport in fiecare zi mananca des si putin.

| Mafia4ever a răspuns:

Uita-te la raspunsurile date de mine si vei gasi unul cu o intrebare asemanatoare

| wWTimoteeaWw a răspuns:

Pai daca vrei sa slabesti repede trebuie sa nu mananci prea mult si nici grasimi sau grasimea de la carne si sa nu mananci prea cu pofta. Sper sa iti fie de folos daca este vorba de tine.