| Drojdiee a întrebat:

Voi cum ati slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheHobbitHere a răspuns:

Greu

| AndreiAndrei123454 a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci paine, daca se poate sa o excluzi, sau daca nu poti sa excluzi painea din alimentatia ta mananca putina..sa bei apa multa..nu mananci multe dulciuri si sa nu mananci seara, daca chiar iti este foame mananca un fruct sau ceva..si mult sport.dar e recomandat sa mergi la un nutritionist.