| cedracumacauti a întrebat:

Voi dimineata va spalati pe dinti si pe fata cu apa calda sau rece? Are ceva daca ma spal cu apa rece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dragoilidia a răspuns:

La spalatul pe dinti evident ca cu apa rece.la spalatul pe fata este apa calduta.eeee nu are nimic daca o faci numai sa nu racesti! si eu ma m-ai spal cu apa rece si am racitde 2 ori.ai grija totusi sa nu racesti si tu! incearca sa te speli cu apa calduta.imi dai funda te implor din tot sufletul meu! te rog!

| cedracumacauti explică (pentru dragoilidia):

Acum nu arata "acorda funda acestui utilizator dar sigur maine sau mai tarziu va arata, si atunci iti voi acorda!

| dragoilidia a răspuns (pentru cedracumacauti):

Mersi mult.esti tare.si eu iti voi acorda intr-o zi.

3 răspunsuri:
| Catalina1243 a răspuns:

Nu are nimic daca te speli pe fata cu apa rece.Apa rece te invioreaza.

| KillerBunny1500 a răspuns:

Apa rece. E mult mai buna, mai ales dimineata deoarece apa rece improspateaza, iti da vitalitate, pur si simplu te invioreaza, pe cand apa calda te lasa la fel de molesit precum te-ai trezit.